Сайт отключен

в связи с массовым копированием контента без указания ссылки на авторов.

One Response to “Автори”

  1. Пастухов Валерій Іванович, д.т.н.,професор, завідувач кафедри «С/г машини» Харківського національного технічного університету
    Май 15th, 2011 at 21:52 | #1

    Шановні колеги!
    З задоволенням читаю ваші публікації і вдячний вам за вашу кропітку інтенсивну роботу. Вважаю застосування і розповсюдження мікрозрошення в Україні одним із головних напрямків «прориву» і розвитку сільського господарства в Україні.
    Я займаюсь питаннями зрошення (гідропідживлювачами) з 1975 року. Тема дисертації була пов’язана з внесенням добрив одночасно з поливною водою, тобто з фертігацією. Зараз викладаю курс «Меліоративні машини» студентам нашого Університету, при цьому значно розширив програму з питань мікрозрошення. Крім того допомогаю фермерам в питаннях застосування цієї чудової технології при вирощуванні овочевих баштанних культур. Починав з декілька соток,у минулому році разом вирощував овочі на площі 4 га, в цьому добавив ще 2 га. Особисті практичні навички використовую в навчальному процесі. Вважаю, що впровадження краплинного зрошення повинно стати дійсною Державною програмою! — з великою повагою В. Пастухов.

Content Protected Using Blog Protector By: PcDrome.